بدون عنوان خاصی

سلامی دوباره .....

با وجودیکه دیشب خوب نخوابیدم و خوابهای آشفته دست از سرم بر نمیداشتند ، اما خدارو شکر امروز و خوب شروع کردم . صبح ساعت هفت از خواب بلند شدم ، در حالیکه پسر کوچولو و باباش هنوز خواب بودند . خونه رو نظافت کردم البته بی سرو صدا که پدر و پسر از خواب بیدار نشن . یه قیمه خوشمزه درست کردم ، برنجم و خیس کردم ، چایی رو هم دم کردم و میز صبحانه رو هم آماده کردم تا آقایون محترم از خواب ناز بلند شن و تشریف بیارن ، صبحانه میل کنند .

پسر کوچولو رو با هزار نازو ادا ، حاضرش کردم که باباش ببردش مهد .وقتی رفتند ،لباس تو ماشین لباسشویی گذاشتم ، خونه رو گردگیری کردم . بعد این همه کار خودم و توی آینه دیدم ......خدای من چی میدیدم ...!!؟؟ یک زن جنگلی !!!!! موهام شونه زدم و دم اسبی پشت سرم بستم ، لباسام و عوض کردم و کمی هم رنگ و روغن به خودم مالیدم که از شدت جنگلی بودنم بکاهم .

و الانم که در حال نگارشم ......

این روزا ، تو فکر اینم که یک سرویس غذا خوریه جدید بخرم . از ظرفای تکراری خسته شدم و باید بگم از اول زندگی مشترکمون من هیچ ظرفی اضافه نکردم و برای سرویس دم دستیم دلم میخواد یه سرویس نو داشته باشم ... اگر ایده و مدل قشنگی مد نظر دارید ، خوشحال میشم من و راهنمایی کنید .

در آخر خدارو برای تمامیه لحظات شکر و سپاس میکنم .

در پناه حق ....

/ 4 نظر / 21 بازدید
ملت بلاگ

با ياري حق تعالي و سپاس از تيم قدرتمند ملت بلاگ و به شکرانه سال اقتصاد و فرهنگ، با عزم ملي و جهاد مديريتي توانستيم با افتخار سرويسي در خور شأن ملت ايران در جهت هر چه شکوفا شدن فرهنگ غني و بي بديل فارسي زبانان در سراسر دنيا بنا نهيم و به خود مي باليم که ميزبان ملت ايران در امر وبلاگ نويسي هستيم.

بنده خدا

فرشتگان روزی از خدا پرسیدند: تو که بشر را اینقدر دوست داری غم را چرا آفریدی؟ خداوند گفت: غم را به خاطر خودم آفریدم چون این مخلوق من تا غمگین نباشه، به یاد خالق نمیافته! سلام دوست عزیز امشب توی وبلاگ ما ختم حدیث کسا برگزار میشه خوشحال میشیم شرکت کنید و برای همدیگه دعا کنیم.

صادقی

اي خداي بزرگ آن قدربه ما عظمت روح وتقوا عطا كن كه همه وجود خودرا با عشق ورغبت قرباني حق كنيم. [گل][گل][دست]

یــــــاســـــــــ

وقتی چیزی در حال تمام شدن باشد؛ یک لحظه آفتاب در هوای سرد غنیمت می‌شود. خدا در مواقع سختی‌ها تنها پناه می‌شود. یک قطره نور در دریای تاریکی همه‌ی دنیا می‌شود. یک عزیز وقتی که از دست رفت همه کس می‌شود. پاییز وقتی که تمام شد، به نظر قشنگ و قشنگ‌تر می‌شود … امروز به همه چیز خوب بنگر، قدر داشته‌هایت را بدان و سپاسگزار پروردگارت باش! عزیزانت را در آغوش بگیر، بگو که چقدر آنها را دوست داری! به زندگی‌ات عشق بورز و زیبا زندگی کن … فرصت‌ها را از دست نده! زندگی آنقدرها هم طولانی نیست … شاید فردایی نباشد! قدرش را بدان!