معرفی کتابی سراسر راز و رمز

سلامی دوباره ....

امروز که بلند شدم از خواب ، هزار ویک برنامه و کار داشتم که باید انجامشون میدادم ، باید بن تن و میبردم مهد ، خودم میرفتم کلاس نقاشی ، چند تا پتو میدادم خوشکشویی ، یک کار اداری کوچیک و به اضافه کار خونه والبته قبل همه اینها باید نهار درست میکردم .

اما الان که نزدیک ظهر ، هیچ کدوم و انجام ندادم . پسر کوچولو کلی بهانه گیری کرد که نمیره مهد و نرفت پس مسلما من هم نمیتونستم برم کلاس ، اوضاع نابسامان خونه هم در واقع اجازه هیچ کاری رو بهم نمیداد .بعد چند روز مهمون داری ، دیگه نایی برام نبود که خونه رو نظافت کنم و تمام دیروز و به استراحت پرداختم و با توجه به سر دردهای سینوسی که سراغم اومدند ، به این استراحت احتیاج بیشتری پیدا کردم .

صبح که همسری رفت ، برای بن تن شیر عسل درست کردم ،لباس انداختم تو  ماشین لباسشویی ، اسباب بازیهای بن تن و از توی خونه ، لابه لای مبلها ، پشت درها جمع کردم و گذاشتم تو اتاقش ، اوضاع به هم ریخته اتاق خواب و کمی سروسامون دادم ، اما به این نتیجه رسیدم که باید یک نظافت درست وحسابی بشه و بدون برنامه ریزی هیچ کاری نمیشه از پیش برد .

دو روز که کارت و درست انجام نمیدی ، رشته کار از دستت در میره ..... برای نهار موندم چی درست کنم ......!!؟؟ به من میگن یک کدبانوی واقعی !!!!!!!!

حالا برای اینکه از این حال و هوا در بیام ، میخوام یکی از کتابهای کتابخونه کوچیکم و بهتون معرفی کنم ، امیدوارم همونقدر که من از خوندنش لذت بردم شما هم لذت ببرین .   

رمان خارجی ''راز داوینچی'' نوشته دن براون .

کتابی است سر تاسر رمز آلود و پرکشش .که در هر بخش از داستان با یک سوال مواجه میشی که برای ادامه خواندن آن تشویق میشی . دیر صهیون ، محفل سری اروپایی که در سال 1099بنیان گذاری شده تشکیلاتی حقیقی است که در این کتاب از آن یاد شده که کتابخانه ملی فرانسه پرونده های سری کشف کرد که هویت بسیاری از اعضای دیر صهیون رافاش کرد.که نیوتون ، ویکتور هوگو ، و لیوناردو داوینچی از جمله آنان بودند .

در این کتاب به موضوعات حساسی اشاره کرده از جمله اینکه علی رغم باور عمومی ، حضرت عیسی مسیح ازدواج کرده و هم اکنون فرزندانی از نسل او باقی مانده اند که به صورت پنهانی و تحت لوای دیر صهیون زندگی میکنند .

همه توصیفات آثار هنری و معماری و اسناد و مناسک نهانی در این کتاب بر اساس واقعیتند .

خوندن این کتاب پر بار و زیباو جذاب و از دست ندین . امیدوارم استفاده کرده باشید .

تا بعد ...

/ 13 نظر / 10 بازدید
نمایش نظرات قبلی
نازي

يه وبلاگ طراحي کردم و تمام کسايي که وبلاگ خوب و باحال دارند رو دعوت به تبادل لينک کردم . از تو هم دعوت مي کنم به جمع ما بياي . منتظر حضورتم . باي

علی غلامرضاپور

سلام مریم جان دیدی چقد زود اومدم، وبلاگت کجا خرابس!!! خیلی هم عالیه... ممنون از معرفی کتاب، مرسی.[گل]

قرآن کتاب هدایت

سلام . ممنون از لطفتون. شما هم وبنوشت زیبا و جذابی دارید و در عین حال پر بازدید. اگر مایل به تبادل لینک بودید خبر دهید. همواره شاد و سلامت و سربلند باشید.

سادات

من این کتاب راز داوینچی رو در حد بیست صفحه سه سال پیش خوندم... با این نوشته شما انگیزه پیدا کردم برم کاملش رو بخونم !

محیا

سلاااااااااااام چه روز پرمشغله و جذابی.... من رمان خارجی نمیخونم اصن یه سوال بن تن چیه؟؟؟؟اسم پسرت که نیست....نه؟؟؟؟ آخه من هرجور این کلمه رو میخونم نمیشه....خخخخخخخخخ[نیشخند]

هانیه

س.گلم وبت عالییییی[گل]

محمد جاوید

خدا قوت بانو ..... خدا این خانواده سه نفری را به هم ببخشد ، و عشق هر روز در آن آشیان برکت بیشتری داشته باشد ...... یا حق

محمد جاوید

درود و مرسی از معرفی کتاب ..... بعد از این کتاب ، دن براون یک کتاب دیگر که به نوعی ادامه همان داستان بود را نوشت و در ایران در سال 92 چاپ شد ، به نام " دوزخ" ...... پیشنهادم اینه که دوستان بعد از کتابی کخانوو مریم پیشنهاد خوندنش رو دادن ، این کتاب رو مطالعه کنید ......بد نیست!!!! یا حق